WIZYTA PRZYGOTOWAWCZA – HISZPANIA

W dniach 24-26.05.2023 szkolny koordynator projektu Erasmus+ Pan Grzegorz Jeżela z Panią Magdaleną Knapik i Panią Danutą Janecką realizowali wizytę przygotowawczą w szkole partnerskiej I.E.S. Matarraña w pięknej miejscowości Valderrobres w Hiszpanii w ramach projektu Erasmus+ “Mobilna szkoła na szóstkę”. W roku szkolnym 2023/2024 planowany jest wyjazd grupy nauczycieli naszej szkoły na Job Shadowing (obserwacja pracy). Wizyta przygotowawcza miała na celu omówienie szczegółów przyszłorocznego wyjazdu. Ustalono termin oraz szczegółowy program przyszłorocznej wizyty nauczycieli naszej szkoły w szkole w Hiszpanii. Spotkanie w szkole partnerskiej miało również na celu omówienie możliwości wyjazdu naszych uczniów do hiszpańskiego partnera w kolejnych latach realizacji projektów Erasmus+ .